תקנון

תקנון זה מנוסח בלשון נקבה  אך מתייחס לשני המינים כאחד. כל האמור בתקנון זה בלשון נקבה מתייחס גם לזכר  ולהיפך וכל האמור בלשון יחיד, מתייחס גם לרבים ולהיפך.
אין לראות הוראה מהוראות תקנון זה כגורעת מהוראה אחרת אשר בתקנון זה. הכותרות בתקנון זה הן לצורך הנוחות בלבד.ביצוע הזמנות דרך האתר

על מנת להבטיח את ביצוע ההזמנה ללא תקלות, יש להקפיד על מסירת כל הפרטים הנדרשים באתר במדויק. אם בעת ביצוע ההזמנה יימסרו פרטים שגויים, בית העסק לא יוכל להבטיח שהמוצרים יגיעו ליעדם.
במקרה שהמוצרים יחזרו לבית העסק בגלל פרטים מוטעים, לא יוחזרו דמי המשלוח והלקוחה תצטרך לשלם דמי משלוח מחדש לאספקת ההזמנה. יש להקפיד למלא פרטים מדויקים ועדכניים.
כל לקוחה תהיה רשאית להזמין מוצר ולבחור יעד מבוקש למשלוח וזאת על ידי עדכון היעד המבוקש (בגבולות ישראל) בטופס ההזמנה .
מילוי כל הפרטים הנדרשים לרכישת מוצר, ובפרט פרטי התשלום בדף התשלום, יחשב לביצוע הזמנה ע"י הלקוחה.
עם ביצוע ההזמנה ע"י הלקוחה, יישלח אישור באמצעות הדואר האלקטרוני על קליטת פרטי ההזמנה. לתשומת לב: אישור זה אינו מחייב את בית העסק לספק את המוצרים, והוא רק מעיד שפרטי ההזמנה נקלטו אצל בית העסק.
לאחר קליטת ההזמנה, יבצע בית העסק בדיקה של פרטי כרטיס האשראי, ועם אישור ההזמנה ע"י חברות האשראי, תישלח הודעה על כך ללקוחה שההזמנה אכן אושרה.
למען הסר ספק, משלוח ההודעה ללקוחה אינו מהווה ראיה על ביצוע פעולה ואינו מחייב את בית העסק. רק רישום ההזמנה בבית העסק יהווה ראיה חלוטה לנכונות הפעולות.
אישור סופי של ההזמנה ישלח רק לאחר בדיקת כרטיס האשראי המצוין בהזמנה ואישור חברת האשראי, והכל בכפוף להמצאות המוצרים במלאי. מועד המשלוח יקבע החל מיום אישור ההזמנה ע"י חברת האשראי.
במקרה בו לא אושרה העסקה ע"י חברת האשראי, מאחר שכרטיס האשראי של הלקוחה אינו תקף, או שחברת כרטיסי האשראי איננה מכבדת את העסקה, , או שהמוצר המבוקש איננו מצוי במלאי שבידי בית העסק, בית העסק יצור קשר עם הלקוחה לשם השלמת ההזמנה באמצעי תשלום אחר או לשם ביטולה. אישור פעולת הרכישה מותנה בזה שהמוצר אכן קיים במלאי מחסני בית העסק במועד האספקה המבוקש ו/או במועד ההזמנה. במידה ולא צוין כי המוצר אינו קיים במלאי והמוצר לא הורד מהאתר עד למועד ביצוע ההזמנה, לא יהיה בית העסק מחויב במכירת המוצר, ולרוכשת לא תהיה כל טענה ו/או תביעה בעניין זה בגין כל סוג של נזק, בין נזק ישיר או נזק עקיף אשר נגרם לרוכשת ו/או לצד ג'. האמור הנו בכפוף לכך שבית העסק ישיב ללקוחה כל סכום ששילמה במידה ואכן שילמה לבית העסק ו/או יבטל בית העסק את החיוב במידה ובוצע. יש להדגיש ולהבהיר כי ייתכנו מצבים בהם על אף שפריט מסוים מוצג באתר כקיים במלאי, בפועל אינו קיים במלאי ולא ניתן לספק אותו – במצבים אלו תבוטל ההזמנה וללקוחה לא תהא טענה בקשר לכך בכפוף להשבת הסכום ששולם לחברה על ידי הלקוחה.

תמונות המוצרים המוצגות באתר הנן להמחשה בלבד ואינן מחייבות כלל את בית העסק. כן מוסכם ומובהר, כי יבית העסק ישתדל לעשות את מיטב יכולתו כדי להציג בפני לקוחותיה תמונות מדויקות ככל האפשר.
יובהר, כי עלולים להופיע באתר, בתום לב, אי דיוקים או שגיאות ובית העסק לא ישא באחריות כל שהיא הנובעת מהן או קשורה אליהן.
בית העסק  אינו מתחייב להחזיק מלאי של כל הפריטים שתמונותיהם מופיעות באתר, אך ישתדל לבצע בקרה שוטפת של מלאי המוצרים.

אמצעי תשלום
ניתן לשלם בכל כרטיסי האשראי למעט אמריקן אקספרס.
ניתן לבצע עסקת תשלומים בקנייה מעל 200 ש"ח.
מדרגות התשלומים :
בקנייה של 200 ש"ח ניתן לבצע עד 2 תשלומים.
בקנייה של 450 ש"ח ניתן לבצע עד 3 תשלומים.
סקנייה של 1000 ש"ח ניתן לבצע עד 4 תשלומים.

ניתן לשלם בהעברה בנקאית: ביצוע ההזמנה יעשה כך:
1. לבצע הזמנה ולמלא את פרטי הלקוח.
2. לסמן באמצעי התשלום הזמנה טלפונית.
3.בית העסק יחזור טלפונית ללקוח וימסור פרטי העברה.
4.ההזמנה תאושר רק לאחר שהכסף הועבר ונקלט בחשבון.

העברת הנתונים באתר מתבצעת בצורה מוצפנת בפרוטוקול מאובטח SSL. כלומר, כל התקשורת שבין הדפדפן (אצל הלקוח) לאתר (שרת האינטרנט המאחסן את העמודים) הינה מוצפנת כך שלא ניתן לפענח את המידע המועבר בין הדפדפן לאתר.
במקרים שאינם בשליטה ו/או נובעים מכוח עליון, בית העסק לא ישא באחריות לכל נזק מכל סוג שהוא, עקיף או ישיר שיגרם ללקוח או למי מטעמו, אם מידע יאבד או יגיע לגורם עוין ו/או יעשה בו שימוש שלא בהרשאה, לרבות במקרה של חדירה למחשבי בית העסק. 
בית העסק מתחייב לא לעשות שימוש בפרטי הלקוחות הרשומים באתר אלא לצרכי תפעול האתר בלבד, ועל מנת לאפשר את ביצוע ההזמנה והעברת אינפורמציה ללקוחה, כמפורט בתקנון זה ו/או באתר.
משלוחים
הפריטים שנשלחים מ- "גם אני רוצה" (בית העסק) עוברים תהליך של בקרת איכות דקדקנית ונשלחים תוך יום עד יומיים מרגע הזמנת הפריט באמצעות דואר רשום או חברת שליחויות.

* שליח עד הבית: 1-5 ימי עסקים לרוב חלקי הארץ מרגע שהמוצר נשלח , (אם עברו מעל 2 ימי עסקים ניתן לבדוק את זמן אספקת המשלוח בטלפון שירות הלקוחות 052-4480046 או בשליחת מייל gam-ani@walla.com) במידה ותרצי לקבל את המשלוח במקום העבודה, יש לציין את כתובת ושם החברה בנוסף.

** דואר רשום: 2-14 ימי עסקים, לאחר שליחת הפריט ישלח מייל או מסרון לטלפון הנייד עם מס' מעקב המשלוח איתו תוכלי לעקוב אחר המשלוח באתר דואר ישראל. https://www.israelpost.co.il/itemtrace.nsf

*** איסוף עצמי: הסטודיו נמצא בלוד, לפרטים ותיאום הגעה יש לצור קשר בטלפון 052-4480046

**** תושבי העיר לוד/לקוחות אשר עובדים בלוד ורוצים לקבל משלוח למקום העבודה בלוד מקבלים משלוח חינם: מועד ההאספקה יתואם בטלפון ויסופק בין 1-7 ימי עסקים.

אין ביכולתנו לקחת אחריות על זמני המשלוח שתלויים בחברות השילוח השונות אך אנחנו מבטיחים לתת את השירות הכי טוב שאנו יכולים על מנת שתקבלי את המוצרים במהירות הגבוהה ביותר שמתאפשרת, כמו כן אנחנו פה לכל שאלה או בעיה שמתעוררת בטלפון 052-4480046 ניתן גם במסרון או אפליקציית whatsapp או במייל gam-ani@walla.co.il

*בקנייה של מעל 350 ש"ח - שליח עד הבית- חינם.

מדיניות החזרות

לא מרוצה מהמוצר? אין שום בעיה!
נקבל כל מוצר חזרה תוך 14 יום מהרגע בו קיבלת אותו. במקרה של ביטול הזמנה לאחר שנשלח המוצר אל המזמינה ולאחר קבלת הסחורה בבית העסק, יינתן זיכוי כספי בניכוי עלות המשלוח.

* שימי לב: על מנת להחזיר את הפריט יש צורך לשלוח אלינו את הפריט תוך 14 יום מיום קבלתו הזיכוי יינתן בתנאי שהמוצר יוחזר ללא שימוש ו/או פגם ו/או נזק כפי שהתקבל. במידה והמוצר הוחזר שלא כאמור בסעיף זה, לא תזוכה המזמינה

לא ניתן להחזיר או להחליף מוצר בהזמנה אישית ( לדוגמאת סיכה לעגלה עם חריטת אישית וכו')

החזר כספי
במידה ותבקשי זיכוי כספי, כספך יוחזר תוך 14 ימי עסקים ממועד החזרת הפריט לכרטיס האשראי ממנו בוצעה ההזמנה בניכוי 5% דמי טיפול בהתאם לחוק.
זיכוי יועבר לאמצעי התשלום בו בוצעה ההזמנה בלבד, ובהתאם ללוחות הזמנים של חברת האשראי.
לא ניתן להחזיר לזכות כרטיסים לחיוב מידי בחשבון הבנק (להלן: "כרטיסי דירקט") ולכן בעלי כרטיסי דירקט יצטרכו למסור פרטי חשבון בנק לשירות הלקוחות והזיכוי יכנס ישירות לחשבון הבנק ע"י העברה בנקאית בניכוי 7 ש"ח דמי טיפול.


החלפת המוצר

במידה ואת רוצה להחליף את המוצר, יש ליצור איתנו קשר על מנת שנבדוק אם יש את המוצר במלאי וכדי שנוכל לשמור לך אותו בצד.

תהליך החזרה/החלפה:
הלקוחה תצור קשר טלפונית עם שירות הלקוחות ותודיע על רצונה לבטל/להחליף את ההזמנה ולאחר מכן תשלח את המוצר חזרה בדואר רשום, לא לשכוח לקחת את מספר המעקב למשלוח מסניף הדואר, זה חשוב מאוד כדי שיהיה לך הוכחה שהמוצר נשלח ונשלח בזמן (עלות המשלוח על חשבונה). לחילופין, תוכל הלקוחה לבקש מבית העסק שישלחו שליח לביתה לאיסוף המוצר והחזרתו על חשבונה, או לחילופין להגיע ישירות אלינו ולהחזיר/להחליף את ההזמנה.

יש לצרף לחבילה את פרטים הבאים: 1. שם מלא, 2. מספר הזמנה, 3. איזה מוצרים יש בחבילה, 4. סיבת ההחזר.

מוצר שלא נאסף
במידה ומוצר נשלח בשיטת דואר רשום ולא נאסף ע''י הלקוחה לאחר שתי הודעות מסניף הדואר, תחוייב הלקוחה בעלות משלוח נוסף (עלות משלוח החבילה דרך הדואר, 15 ש''ח)


בכל מקרה אנחנו פה בשבילך לכל שאלה או בקשה ומטרתנו לספק לך את חווית הקניה הנוחה והכייפית ביותר שיש. את מוזמנת ליצור קשר בטלפון 052-4480046 או במייל gam-ani@walla.co.il


טואול - בניית אתרים באינטרנט